Kontakt Słoneczny Wypoczynek

W celu uzyskania większej ilości informacji o naszych domkach letniskowych w Wiciu oraz zarezerwować pobytu prosimy o kontakt z nami.

Domki Słoneczny Wypoczynek

Słoneczna 58
76-150 Wicie

Telefon

519 597 588

Social media

Kontakt z Słoneczny Wypoczynek w Wicie

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących pobytu w naszym ośrodku. Zawsze w Słonecznym Wypoczynku jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy i odpowiedzi na Państwa pytania.

Formularz kontaktowy na tej stronie pozwoli na szybszy kontakt z nami wraz z niezbędnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu wakacyjnego. Dodatkowo można skontaktować się z nami bezpośrednio za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail. Państwa wymarzony wypoczynek nad polskim morzem jest na wyciągnięcie ręki!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Domki letniskowe w Słonecznym Wypoczynku - ideane miejsce na Twój relaks!

Wicie Twoje miejsce na letni wypoczynek

Domki letniskowe w Wiecie

Wicie to urokliwe miejsce na przyjemny letni wypoczynek w Słoneczny Wypoczynku w Wiciu oferujemy Państwu wygodne i w pełni wyposażone domki letniskowe. Nasza miejscowość to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu przyrody i wspaniałych krajobrazów.

Jakie udogodnienia są dostępne w domkach letniskowych w Wiecie?

Wszystkie nasze domki wyposażone są w niezbędne przedmioty hotelowe, wygodne łóżka, aneks kuchenny z lodówką oraz bezpłatny parking dla 10 aut.

Czy w okolicy domków letniskowych znajdują się restauracje i sklepy?

Tak, w pobliżu domków letniskowych w Wiciu znajdują się sklepy spożywcze oraz kilka restauracji.

Czy do plaży w Wiecie można dojść pieszo?

Tak, od naszych domków letniskowych do plaży można dojść spacerem pieszo w ciągu kilku minut. Można skorzystać z najbliższego zejścia lub pójść troszkę dalej w kierunku miasta.

Czy na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci?

Tak, jesteśmy szczególnie nastawieni na rodziny z dziećmi dlatego przygotowaliśmy w Słoneczny Wypoczynku fantastyczne miejsca do zabawy w tym plac zabaw dla dzieci.

Wicie domki nad morzem, miejsce idealne dla rodzin z dziećmi

Wicie to urocza nadmorska miejscowość, która przyciąga letników pięknym widokiem na Morze Bałtyckie. Domki letniskowe w Wiciu to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, którzy chcą spędzić urlop w komfortowych warunkach. Bliskość morza i pięknej plaży to nie tylko gwarancja udanego wypoczynku, ale również niezapomnianych wakacyjnych przeżyć dla najmłodszych.