Kontakt Słoneczny Wypoczynek

W celu uzyskania większej ilości informacji o naszych domkach letniskowych w Wiciu oraz zarezerwować pobytu prosimy o kontakt z nami.

Domki Słoneczny Wypoczynek

Słoneczna 58
76-150 Wicie

Telefon

519 597 588

Social media

Kontakt z Słoneczny Wypoczynek w Wicie

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących pobytu w naszym ośrodku. Zawsze w Słonecznym Wypoczynku jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy i odpowiedzi na Państwa pytania.

Formularz kontaktowy na tej stronie pozwoli na szybszy kontakt z nami wraz z niezbędnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu wakacyjnego. Dodatkowo można skontaktować się z nami bezpośrednio za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail. Państwa wymarzony wypoczynek nad polskim morzem jest na wyciągnięcie ręki!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wicie Twoje miejsce na letni wypoczynek

Domki letniskowe w Wiecie

Wicie to urokliwe miejsce na przyjemny letni wypoczynek w Słoneczny Wypoczynku w Wiciu oferujemy Państwu wygodne i w pełni wyposażone domki letniskowe. Nasza miejscowość to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu przyrody i wspaniałych krajobrazów.

Jakie udogodnienia są dostępne w domkach letniskowych w Wiecie?

Wszystkie nasze domki wyposażone są w niezbędne przedmioty hotelowe, wygodne łóżka, aneks kuchenny z lodówką oraz bezpłatny parking dla 10 aut.

Czy w okolicy domków letniskowych znajdują się restauracje i sklepy?

Tak, w pobliżu domków letniskowych w Wiciu znajdują się sklepy spożywcze oraz kilka restauracji.

Czy do plaży w Wiecie można dojść pieszo?

Tak, od naszych domków letniskowych do plaży można dojść spacerem pieszo w ciągu kilku minut. Można skorzystać z najbliższego zejścia lub pójść troszkę dalej w kierunku miasta.

Czy na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci?

Tak, jesteśmy szczególnie nastawieni na rodziny z dziećmi dlatego przygotowaliśmy w Słoneczny Wypoczynku fantastyczne miejsca do zabawy w tym plac zabaw dla dzieci.

Wicie domki nad morzem, miejsce idealne dla rodzin z dziećmi

Wicie to urocza nadmorska miejscowość, która przyciąga letników pięknym widokiem na Morze Bałtyckie. Domki letniskowe w Wiciu to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, którzy chcą spędzić urlop w komfortowych warunkach. Bliskość morza i pięknej plaży to nie tylko gwarancja udanego wypoczynku, ale również niezapomnianych wakacyjnych przeżyć dla najmłodszych.