Regulamin ośrodka Słoneczny Wypoczynek

Regulamin Ośrodka Słoneczny Wypoczynek

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

 1. Domki są wynajmowane jedynie na doby.
 2. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00.
 3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu domku.
 4. Ośrodek uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.
 5. Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 5O% kwoty pobytu do 3 dni roboczych od momentu założenia rezerwacji. Brak wpłaty na poczet rezerwacji skutkuje anulowaniem rezerwacji. Wszystkie rezerwacje weekendowe i świąteczne winny być w 100% opłacone na 7 dni przed datą planowanego przyjazdu. W pozostałych przypadkach reszta należności za pobyt opłacana jest na miejscu.
 6. Wpłacone zadatki nie podlegają zwrotowi.
 7. Zmiana rezerwacji:
  1. Zmiana terminu rezerwacji możliwa jest na minimum 14 dni przed datą zameldowania.
  2. Poniżej 14 dni przed datą przyjazdu, Ośrodek nie wyraża zgody na zmianę terminu. W sytuacjach wyjątkowych takich jak nagła choroba uczestnika wyjazdu lub śmierć w tym także bliskiego członka rodziny, Ośrodek dopuszcza indywidualne rozpatrzenie możliwości zmiany poniżej 14 dni przed datą zameldowania.
  3. W przypadku zmiany rezerwacji na termin, gdzie obowiązuje inny cennik Gość zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem. W przypadku odmowy, zmiana terminu jest niemożliwa.
  4. Każda zmiana musi być przesłana w formie pisemnej na adres domki@slonecznywypoczynek.pl
 8. Obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości kwoty 1 noclegu w domku.
 9. Do ceny pobytu należy dodać opłatę za zużycie energii elektrycznej, zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 10. Cena za wynajem domków nie obejmuje ubezpieczenia. Za doznane urazy, szkody i zniszczenia mienia Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.
 11. Ośrodek ma obowiązek zapewnić:
  1. warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa,
  2. bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o Gościu,
  3. profesjonalną i uprzejmą obsługę,
  4. wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w przypadku jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi zgodę i życzenie.
 12. Dmuchany zamek „Sponge Bob” jest oddany do użytku codziennie w godzinach popołudniowych od 15.00 do 20.00, przy sprzyjających warunkach pogodowych. Na dmuchanym zamku mogą przebywać maksymalnie 4 osoby.
 13. Przez cały czas pobytu w ośrodku dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowanie dzieci, w tym poczynione uszkodzenia lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci,
 14. Gość powinien zawiadomić Ośrodek o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 15. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa na terenie całego obiektu, w tym parkingu.
 16. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 17. Zabrania się wynoszenia wszelkich rzeczy należących do ośrodka, w tym zastawy, pościeli, ręczników, dekoracji itp.
 18. Gość podczas wymeldowania jest zobowiązany pozostawić u właścicieli ośrodka klucz oraz uregulować swoje wszystkie rachunki gotówką.
 19. Podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do dokonania płatności pozostałej części kwoty za pobyt.
 20. Każdorazowo opuszczając domek Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucz zabrać ze sobą.
 21. Gość ośrodka nie może przekazywać domku osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 22. Osoby nie zameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka od godziny 10.00 do godziny 20.00.
 23. W ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 24. Przed opuszczeniem ośrodka należy posprzątać domek teren wokół oraz taras, a także wyrzucić śmieci i wszelkie nieczystości do pojemników na śmieci.
 25. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domku.
 26. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i innych wyrobów tytoniowych. Palenie jest dozwolone jedynie w wyznaczonych zewnętrznych strefach.
 27. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań ośrodka, w szczególności do zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz do opuszczenia terenu ośrodka.
 28. Ośrodek może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin ośrodka.
 29. Ośrodek jest przyjazny zwierzętom. Pobyt zwierząt podlega dodatkowej opłacie.
 30. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zobowiązanie się do jego przestrzegania.

Wicie domki z basenem dla całej rodziny

Zapraszamy do Słonecznego Wypoczynku na niezapomniany wyjazd wakacyjnych w komfortowych domkach z basenem dostępnym na terenie ośrodka. Dla miłośników kąpieli oraz zabaw w wodzie przygotowaliśmy basen dla całej rodziny. Nasze domki letniskowe to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek nad morzem. W połączeniu z urokliwą okolicą oraz bliskością plaży, pobyt w naszym ośrodku to gwarancja udanego urlopu.